Kuidas osta?

1. Leia meelepärased tooted. Sisesta toote lehel suurused/kogused ning lisa need ostukorvi. Jätka ostlemist.

2. Vormista tellimus sisestades oma andmed. Vali kohaletoimetamise viis ja esita tellimus. Ülevaate esitatud tellimusest saad koheselt oma e-mailile.

4. Saadame sulle peagi tellimuse kinnituse ja arve (tasumise tähtaeg 7 päeva arve esitamisest).

5. Toimetame kauba kohale peale arve tasumist. Ise järgi tulles on võimalik kauba eest tasuda kohapeal.

Oled edasimüüja või soovid osta suuremat kogust? Küsi pakkumist:  pood@vekakommerts.ee, +372 526 9779, +372 511 2709

Müügitingimused

Veka Kommerts OÜ, registrikood 10078397, aadress Peterburi tee 65, Tallinn 11415, Harjumaa, Eesti (edaspidi nimetatud Müüja) ja Klient, kes vormistab www.vekakommerts.ee e-poes tellimuse ja sisestab tellimuse ankeedile oma isikuandmed (edaspidi nimetatud Klient), lepivad kokku alljärgnevas:

  1. Üldtingimused

1.1. www.vekakommerts.ee e-pood (edaspidi e-pood) on Müüja poolt asutatud internetipood, mille vahendusel Müüja müüb ja Klient ostab Müüja poolt pakutavaid tooteid.

1.2. Pooled juhinduvad Võlaõigusseadusest, teistest Eesti Vabariigi seadustest ning käesolevatest tingimustest.

1.3. Müüjal on õigus mistahes aja hetkel muuta oma e-poe sisu, pakutava kauba valikut ning alljärgnevaid tingimusi.

2. Üldtingimused

2.1. Müüja ei garanteeri, et kõik e-poes müüdavad tooted on Müüja laos koheselt saadaval. Juhul kui selgub, et Kliendi poolt tellitud kaup ei ole hetkel laos saadaval, annab Müüja sellest arve koostamisel Kliendile teada.

2.3. Klient valib e-poest soovitud tooted, lisab need ostukorvi, täidab tellimuse ankeedi  ning kinnitab tellimuse.

2.4. Kliendile saadetakse tema poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt peale tellimuse esitamist tellimuse ülevaade. Esimesel võimalusel saadetakse kliendile arve, mille Klient on kohustatud tasuma 7 tööpäeva jooksul. Arve mittetasumisel nimetatud aja jooksul tellimus tühistatakse.

2.5. Klient on kohustatud esitama tellimuse ankeedil tõesed andmed. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebatõestest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

2.6. Tellimuse täitmine toimub siis, kui Müüja on saanud e-poe kaudu esitatud tellimuse ning Klient on tellimuse eest vastavalt esitatud arvele tasunud.

3. Tellimuse vormistamine
3.1. Kliendi ostukorv luuakse sellel hetkel, kui ta on valitud toote lisanud ostukorvi.

3.2. Klient võib ostukorvis olevate toodete kogust muuta, uusi tooteid lisada ja kustutada. Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil klikkida lingile „Telli”, mille järel suunatakse Klient tellimuse ankeedile. Klient täidab tellimuse ankeedi ning klikkab lingile „Esita tellimus“. Seejärel jõuab tellimus menetlemiseks Müüjani.

  1. Kliendi taganemisõigus

4.1. Kui Klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne Müüjapoolset tellimuse täitmist sellest taganeda, siis on Klient kohustatud sellest esimesel võimalusel Müüjat teavitama.

4.2. Kui eelpool nimetatud teavitus taganemise kohta jõuab Müüjani peale Müüjapoolset tellimuse täitmist, kannab Müüja Kliendi poolt tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates taganemise teate kätte saamisest. Summa tagastatakse samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Müüjale.

  1. Tagastusõigus

5.1. E-poest ostetud toodetele kehtib 14-päevane tagastusõigus.

5.2. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

5.3. Toote tagastamiseks tuleb esitada vastavasisuline teade Müüja e-posti aadressile pood@vekakommerts.ee.

5.4. Taganemisel tuleb Kliendil ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast taganemisest teatamist, Müüjale tagastada.

5.5. Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta punktis 5.2. toodud tingimustele, siis toote eest juba tasutud summat Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb Müüja valdusesse.

  1. Kliendi isikuandmed

6.1. Klient annab tellimuse ankeedi täitmisel nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.

6.2. Tellimuse esitamisel Kliendi poolt sisestatud ja Müüja poolt teatavaks saanud Kliendi isikuandmed kantakse klientide andmebaasi ning võidakse hiljem kasutada Müüja uute toodete tutvustamiseks.

6.3. Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud toote edastamiseks Kliendile, edastatakse kullerteenust osutavatele ettevõtetele.

6.4. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed klientide andmebaasist, võttes vastava sooviga ühendust Müüjaga.